Meg is érkezett a bosszú a Petőfi Rádióba?
Valami furcsa átalakulás történik a MR2 játszási listájában. Míg az elmúlt években a csatorna elhivatott hírnöke volt annak, hogy helyet ad a féltörekvő és értéket képviselő (!) előadóknak, addig április 12 éjféltől már nem riadnak vissza az olyan előadók népszerűsítésétől és rotációban (értsd: napi 2-3 alkalom) való játszásától sem sem, akik nyíltan propagálják a könnyű és nehéz drogokat:
Íme egy zöld löket, mit pár kölökkel pörkölök el Én kerek vagy te kersz, rögtön pödörnöm kell.
valamint az erőszakot:
Szúrjanak nyakon a havon
FONTOS: A cikkekben található példák bemutatása nem a konkrét példa készítője ellen irányul,
csupán egy jelenség bemutatására szolgál.