Elvesztettük Rúzsa Magdit?
Látom magam előtt, ahogy az ismerőseim felhúzott szemöldökkel kérdezik, hogy mégis ki az a Mollywood?! Az előadó trapp/rap zenéi letarolták a mai tizenéves fiatalokat, így igazán „jó” befektetés lett a nevével bármilyen jellegű tartalmat gyártani. Hogy Rúzsa Magdi, tehát a 2025-ös év leghallgatottabb rádiós előadója miért érezte, hogy az adja majd karrierje csúcsának tetejére a tejszínhabot, ha egy olyan előadóval lép közös útra, akinek dalszövegei lentebb olvashatók, azt inkább az olvasó fantáziájára bízom. Vajon az értékteremtés? Vagy pusztán a profitszerzés?

Mindenesetre néhány részlet, a legfelkapottabb dalaiból (lehet így nevezni?) Mollywoodnak, s utána a - talán - legsikeresebb magyar női előadónak, Rúzsa Magdinak:
„És mi baszunk nappal, baszunk este Átkapcsolom a piros LED-re Olyan nedves, de még nem is kezdtem Tudom, más vagyok itt, mint a neten”
„Annyi kábítószer nálam, bekábíztam Aztán berolloltam még ezt a big dzsót Szexi gádzsik nálam és latinók Yeah baby, let's get freaky, oké bingo”
„És minden percben nyár van, A csókod pihen az ágyban, Lassan ébresztem, hátha Az ajtóban utolér... És lassan lüktet a város, Ketten falnak egy lángost, Én még semmit sem ettem, Mert szerelmes vagyok beléd.. És aranyköd van előttem, Könnyen - puhán lebben, Minden percben…”
„Lassan lépkedj, utolérlek, Hajolj közel, már nem félek, Már nem félek... Kék szemedben, én egyedül, Gyereklelkem veled serdül, Veled serdül…”
FONTOS: A cikkekben található példák bemutatása nem a konkrét példa készítője ellen irányul,
csupán egy jelenség bemutatására szolgál.